x

Aydınlatma sektörünün en önemli unsurlarından birisi avizelerdir. 20 yılı aşkın süredir avize imalatı yapan firmamız aydınlatmanın her alnında kullanılmak üzere avize üretmektedir. Avize genel olarak tavana asılan mum veya lamba ile aydınlatma sağlayan dekoratif amaçlı aydınlatma aracıdır.

Avizeler Nerelerde Kullanılır?

Firmamız 20 yılı aşkın süredir ürettiği avizeler ve aydınlatma ürünleri evlerde, camilerde, ofislerde ve çeşitli mekânlarda kullanılmaktadır. Cami avizeleri için daha büyük ve gösterişli avizeler kullanılırken ofis, ev gibi mekanların aydınlatmaları için daha küçük avizeler üretilmektedir. Avizeler gündelik yaşamda ihtiyacınız olan aydınlık alanı sağlamanın yanı sıra şık bir görünüm sağlayarak dekoratif görüntü de sağlar. Cami avizesi olarak tavandan sarkan uzun avizelerin yanı sıra duvara monte edilen avizeler de kullanılmaktadır. Avize ve aydınlatma işlemi için bize ulaştığınızda mekânın aydınlanması için gerekli yerleri tespit ederek oralara uygun boyutta avize yerleştirmeniz için size yardımcı olmaktayız. Bunların yanı sıra proje avizeler de sitemizde yer almaktadır.

 

Aydınlatma sektörünün en önemli unsurlarından olan avizeler için sitemizi inceleyip bizimle iletişim kurabilirsiniz. Ürünlerimiz sizin için en kaliteli ve en uygun fiyatla yer almaktadır. Cami avizeleri gibi büyük boyutlu avizelerde oda avizelerine kadar her çeşit avizeyi sitemizden inceleyerek sipariş edebilirsiniz. Avizelerimizin dayanıklılığı ve aydınlatma fonksiyonlar uzman ekiplerimiz tarafından defalarca kontrol edildiği için avizelerimiz oldukça sağlam ve işlevseldir.

 

Bunun yanı sıra kurumsal avize siparişleri için toplu siparişler de sitemiz üzerinden verilmektedir. İş yeri, ofis, oda aydınlatması amacıyla kullanılacak avizeler tekli veya çoklu şekilde olabilmektedir. Bu sebepten ötürü odanın büyüklüğü ve avizenin aydınlatma oranı kullanıcılar tarafından dikkat edilmesi gereken unsurlardan birisidir. Aydınlatma sektöründe 20 yılı aşkın süredir yer alan firmamız sizin için en iyi ve en uygun avizeyi sunmaktadır.