x

Sektörünün lider isimleri arasında yer alan Gedas Aydınlatma olarak ürünlerimizin bölgesel anlamda tanıtımını yaparak satışını gerçekleştirmekle yetinmiyor, uluslararası piyasa için de ithalatını gerçekleştiriyoruz. Sınırsız stok gücü ve depo genişliğimiz ile her ürün avizenin projelerini tasarlayıp farklı kategorilerle imalatını gerçekleştiriyoruz. Avize imalatı ve ithalatı için lojistik bağlantılarımızın tam teşekküllü olması da hizmetlerimizde güçlü olduğumuzu göstermektedir.

 

Proje avizeler için kalifiyeli kadromuz ile fikir alışverişi gerçekleştiren birimlerimiz, gerek müşteri ile kontak halinde bulunarak gerekse de yeni tasarı fikirleri yaratarak aydınlatma sektörünün yüzü olmaya devam ediyor.

 

Cami Avizeleri İçin Proje Tasarısı

 

Şık ve kullanışlı  cami avizeleri dekoratif canlılığı elde tutarken, aynı zamanda çevreye de yeteri kadar ışığın uzanması gerekir. Kullanılan aydınlatma ürünlerimiz ile avizeleri, normal avize gücünün katbekat fazlası olarak tasarlamaktayız. Ve cami avizesi için montaj/demontaj hizmetlerimizi de müşterimize aktarmaktayız. Danışman hizmetleri ile cami avizeleri hakkında her fikrin önemini değerlendirmeye alıyoruz. Fikirlerin gelişip filizlenmesi ile siz değerli müşterilerimize aktarıyoruz.

 

Müşterimize Kendimizi Tanıtabilmek Adına Vizyon ve Misyon Esasımız

 

Müşterimiz ile temasa geçtiğimiz ilk yıllarımızda halihazırda bulunan kalifiyeli kadromuz ile bölgesel hizmetler sunduk. 20 yıldır hizmetlerimizi geriye dönük olmamak şartı ile müşteri haklarını koruyarak devam ettik. Gelecek hedeflerimizi şekillendirmek ve piyasada aktif rol oynamak adına her hizmetimizi en iyi hizmet profiline bağlı olarak gerçekleştirdik.

 

Sektöründe öncü marka olarak hizmetlerimizi en iyi şekilde sunarken vizyonumuzu da geri planda bırakmıyoruz. Her geçen gün bir önceki günden daha kaliteli hizmet verebilmek ve uluslararası alanda birinci öncelik olabilmek adına çalışmalarımızı sürdürmeye devam ediyoruz. Sürekli iyileştirme çalışmalarımız ve yaratıcı avize tasarımlarımız ile bu yolda tam teşekküllü hizmetinizde bulunmaya devam etmeyi hedefliyoruz.