x

Avizeler, gündelik yaşantının vazgeçilmezi bir dekorasyon aydınlatma ürünü olarak hayatımızda bulunurlar. Eski zamandan bu yana avizeler köklü geçmişi düşünüldüğünde tercih sebepleri birçok farklı şekillerde olabilir. Gerek klasik tutkunluğu gerekse de modern ve çağ öncüsü niteliğinde avize modelleri tercih edilmektedir.

 

Klasik avize modeline düşkün kullanıcıların, her çağ için iz taşıyan avize imalatı Gedas Aydınlatma ile çeşit çeşit avize modelleri üretiliyor. Artık ev, iş yeri ve camilerin göz alıcı ürünü olarak sektöründe bulunuyor avizeler.

 

Çeşitli İmkanlar İle Üretilen Avize Modelleri

 

Üretilen ve sektörü gereği en çok enerjiyle ortamı ışıldatan avizeler, kaliteli ve sağlam olmalarının yanı sıra çeşitli imkanların da bulunması, kullanıcı açısından oldukça önemlidir. Avize imalatı için proje bazlı çalışmalar, fikir alışverişi ve çözüm ortağı yenilikçi görüşler bu imkanlardan olmaktadır. Ayrıca avizenin modeli ve ekonomik oluşu da oldukça önemli bir imkandır.

 

Ayriyeten kullanım alanları çeşitli olabildikleri için kullanım çeşitliliği olan avizelere de ihtiyaç duyulabilmektedir. Örneğin; tavan askılı avizeler, duvara monte imkanı olan avizeler yada direk avizeler gibi. Çeşitliliği bol ve imkanı oldukça fazla üretilen avizeler bulunmaktadır.

 

Kaliteli ve Sağlam Avize İmalatı

 

Avize imalatı çeşitli prosedürlere ve projelere bağlı olunarak üretilirler. Aydınlatma sektöründe pek çok avize imalatı gerçekleştiren firmaların bulunması, seçiciliğin gerekliliğini ön plana koymaktadır. Firmaların piyasadaki konumu ve referansları gözetilmeksizin anlaşılıp iş teslim edilebiliyor. Ancak bu gibi durumlar çoğunlukla hüsranla sonuçlanabiliyor. Bu yüzden kaliteli ve sağlam imalatı gerçekleştirebilen ve sektöründe uzunca bir süredir tecrübe kazanmış firma, avize imalatı için biçilmiş kaftan olacaktır.

 

Uygun Fiyatlı ve Kaliteli Avize Modelleri

 

Uygun fiyatlı ve kaliteli avize modelleri için genelde tercih edilen avizeler ve ihtiyaç gereksinimini sağlayan avizeler bulunmaktadır. Bu avize modellerinin çeşitleri ve genelde kullanım şekillerine ilişkin bilgiler, kullanımınız için ideal bir çözüm olacaktır.

 

* AVANGARD Avizeler: Genelde modern ve şık tasarımı ile kabarık dekorasyon için ideal seçenektir. Tavan askılı olması ile hemen her yerde kullanıma uygun avize modelidir. Modern çağın en gözde avize ürünlerinden biri olarak yer alırlar.

 

* KLASİK Avizeler: Klasiğe tutkusu olanlar yada sade tasarımları daha ilgi çekici bulanlar için modellerdir. Ekonomik ve kaliteli olmalarının yanı sıra fonksiyonel olmaları da tercih listesinde bulunmalarına katkı sağlamaktadır.

 

* ARTDECO Avizeler: Hem modern hem de klasik tutkunu kullanıcılar için hem kullanışlı hem de dekoratif bir modeldir. Her çağ için önemli izleri taşıyan ve üzerine şekillendirilen avize modelleri olarak bulunurlar. Özellikle ‘Osmanlı’ tasarımı ile dikkat çeken avizelerdir.

 

* BAROK Avizeler: Kullanıcı için gizemli olarak nitelendirilen bir avize modelleridir. Tasarımlarının manasının derinliği hakkında birçok fikirler olduğu gibi tasarımı hakkında fikir sahibi olmayanlarda bulunmaktadır. Gizemli tasarımı olan bu avizeler ise tercih listesinde çokça bulunan modellerdir.

 

Şeklinde çeşitli modelleri bulunan avizeler, montaj ve demontaj işlemleri ile Gedas Adınlatma ile sağlanabilmektedir. Avize modellerinin çeşitliliği aslında sınırlı olmamaktadır. Üretilen ve her fikir ile şekillenen tasarımlar gerek kullanıcı gerekse de firma tarafından karşılıklı fikir alışverişi ile sağlanmaktadır. Sınırsız hayal tasarımlarına sahip avize modelleri projeler ile elde edilebilmektedir.

 

Proje ve Hazır Avize Modelleri

 

Hazır avizeler ihtiyacınıza ve kullanımınıza uygun olabilir. Ancak bazen bazı durumlarda kullanımınız için daha farklı seçimler yapma ihtiyacı duyabilirsiniz. Bu gibi durumlarda hazır olan bir avize modeline bağlı olmaktansa kendi fikriniz ile üretilen bir avize modeli daha uygun olabilir. Proje avizeleri bu kapsamda ideal çözüm olarak yer almaktadırlar.